Patlatma Oyunu Oyunları

Patlatma Oyunu oyunları balon --- patlatma oyunu

Dişli Patlat
Dişli Patlat
Eğlenceli oyunumuzda amacımız aynı anda üç yuvayada gönderdiğimiz çarkların aynı renkte olmasını sağlamak.Oyunumuz göründüğü gibi zeka da çalıştırmayı gerektiren hoş bir patlatma oyunudur.Oyuna skip düğmesine basarak başlayabilirsiniz.
(Oynanma: 5,056)
Blox2
Blox2
Fare ile aynı renk ve semboldeki blokları yanyana getirip yok etmeye çalışıyorsunuz.Kutuları Yok ettikçe bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.Dikkat etmelisiniz sanıldığı kadar kolay değil.İlerledikçe zekayı zorlayan bir oyun
(Oynanma: 5,421)
Zeka taşları
Zeka taşları
PLAY'a tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. mouse ile oynayabilirsiniz. Taşın üzerine tıklayın ve basılı tutun, istediğin yöne göster ve sadece bırak. hedefiniz taşların üzerindeki resime göre, taşları aynı resimciklere göndermek. Hakikaten beyin geliştiren güzel bir oyun. Epey zaman alıyor ama çok zevkli. Toplamda 20 bölümü geçmeye çalışmalısın.
(Oynanma: 3,911)
Top nerede
Top nerede
Topu dikkatlice takip ederek hangi kutunun altında olduğunu bulmaya çalıştığınız güzel bir oyun.
(Oynanma: 3,388)
Fireman
Fireman
Patlatma oyunu sitemiz sizlere sunar.İlk başta oyuncu sayısını seçerek başlıyoruz.Rakip sayısını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.Daha sonra bölüm seçiliyor.Ş ile bombayı bırakabilirsiniz.Yön tuşlarıyla bombadan kaçmalısınız.Kutuların içerisinden çıkan nesneleri toplamaya çalışıyorsunuz.
(Oynanma: 6,966)
Kutu karıştırma
Kutu karıştırma
Karıştırdığımız kutuların altındaki elmasları bulup çıkarmaya çalışıyorsunuz.Patlatma oyunu sitemizden çok eğlenceli oyunlar sizleri beklemekte
(Oynanma: 3,953)
Aynı kartları bul
Aynı kartları bul
Size verilen süre içerisinde aynı kartları bulmanız gerekiyor.Farenizin sol tuşuna tıklayarak, kartları açabilirsiniz.
(Oynanma: 8,859)
Meyve yoket
Meyve yoket
Verilen alanı çevirerek 3 adet meyveyi yanyana getir ve yok et.Oyun bölüm geçtikçe dahada zorlaşıyor.ama çok zevkli.Play now ile başlayabilirsiniz.Yön tuşları ile oynanır.mouse kullanmalısınız
(Oynanma: 4,121)
Peg Solitaire
Peg Solitaire
Üstü siyah olan delik, son topun üstüne gelmesi gereken deliktir. Topları, bunu düşünerek haraket ettirin ve silah delikle son topu buluşturun.
(Oynanma: 3,901)
Bombacı Çocuk
Bombacı Çocuk
Hesaplarınızı yapıp Yerleştireceğiniz bombaları kullanarak düşmanlarınızı yok etmelisiniz, Kahramanımızı yön tuşlarını kullanarak yönlendiriyorsunuz. Boşluk tuşunu kullanarak bombaları istediğiniz yere bırakabilirsiniz.
(Oynanma: 5,982)
Fast Food
Fast Food
Zamana karşı yarıştığımız oyunumuzda Farenizin sol tuşuna basarak nesneleri seçip, bir diğer nesneye kaydırıp yerlerini değiştirerek patlatabilirsiniz.
(Oynanma: 8,034)
Şekilli Toplar
Şekilli Toplar
New game e basarak oyuna başlayın ve patlatma oyunu oynamanın tadını çıkarın.Oynarken çok eğleneceğiniz oyunumuzda eğlencenin tadını çıkarın
(Oynanma: 11,168)

Reklamlar

Copyright © 2015 patlatmaoyunu.com, Tüm Hakları Saklıdır.